Systemy bezpieczeństwa

Strona główna/produkty/systemy bezpieczeństwa

Pełna gama systemów bezpieczeństwa

Systemy CCTV

Systemy ACC, SWiN, Nagłośnienia ewakuacyjnego

Oferujemy Państwu również dostawę systemów bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu systemów takich jak; systemy telewizji użytkowej CCTV, kontroli dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu i systemy nagłośnienia ewakuacyjnego.

Zakres oferty

Systemy nagłośnienia ewakuacyjnego

Oferujemy kompleksową realizację systemów nagłośnienia ewakuacyjnego, począwszy od koncepcji i projektu wraz z niezbędnymi uzgonieniami, porzez dostawę i montaż, aż po uruchomienie i odbiór. Oferowane przez nas systemy posiadają certyfikaty CNBOP oraz szereg dopuszczeń międzynarodowych. Jedną z naszych realizacji jest nagłośnienie ewakuacyjne hotelu Westin w Warszawie.

Systemy telewizji użytkowej CCTV

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i instalacji systemów telewizji użytkowej, oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, pozwala naszym inżynierom sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie dozoru wizyjnego. Naszą ofertę urządzeń opieramy na kamerach Panasonic oraz Sony. Współpracujemy z firmą International Security Group ApS, która jest dostawcą systemów rejestracji cyfrowej Skandi oraz systemu zarządzania ARGUS. Pozwala to nam zaprojektować i dostarczyć Państwu systemy najwyższej jakości.

Systemy Kontroli Dostępu i Sygnalizacji Włamania i Napadu

Współpraca z czołowymi światowymi producentami urządzeń umożliwia nam sprostanie Państwa wymaganiom w zakresie monitoringu obiektów oraz kontroli dostępu.

Systemy detekcji wycieku wody

System detekcji wycieku wody Fenwal pozwalają na dokładną lokalizację wycieku, przy użyciu detektorów punktowych lub na rozległych obszarach przy użyciu kabla detekcyjnego. Centrale LDZ4 i LDZ8 mogą monitorować do 300 metrów kabla. do dużych przestrzeni przeznaczona jest centrala LD5000 z detekcją miejsca wycieku, która może obsłużyć do 1520 m kabla detekcyjnego.