Produkty

Strona główna/produkty/DETEKCJA POŻARÓW

Systemy i urządzenia detekcji pożarów

Na tej stronie znajdziecie Państwo oferowane przez naszą firmę systemy oraz urządzenia detekcji pożarów, nasza oferta jest jednak bardzo szeroka, więc jeżeli interesują Państwa inne, specjalistyczne urządzenia, bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem.

SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU AUTROSAFE

AutroSafe jest całkowicie zdecentralizowanym systemem sygnalizacji pożaru, w którym wszystkie urządzenia komunikują się przez lokalną sieć operacyjną o nazwie AutroLON. System spełnia wymagania normy europejskiej C.E.N. EN-54.
WIĘCEJ

centrala sterwania gaszeniem firebeta xt

Centrala łaczy w sobie finkcje wykrywczą i sterujacą. Funkcja wykrywczajest oparta o analogowe detektory pożaru produkowane przez firmyApollo, Hochiki. Certyfikaty: CE, LPCB
WIĘCEJ

Alarmline LWM1

Alarmline LWM1 jest systemem liniowej detekcji temperatury w postaci kabla termoczułego. System może pracować bezpośrednio w punkcie ryzyka.
WIĘCEJ

Alarmline digital

Alarmline Digital jest liniowym detektorem temperatury w postaci kabla, którego osłony topią się przy określonej temperaturze. Nie wymaga central.
WIĘCEJ

Detekcja płomienia i gazów

Detektory płomienia IR, UV oraz detektory gazów.
WIĘCEJ

System sygnalizacji pożaru Panasonic EBL512

Analogowy adresowalny system sygnalizacji pożaru z pełną gamą urządzeń detekcyjnych i alarmowych i mozliwością siecowej pracy central.
WIĘCEJ

Detektory mgły olejowej

Detektor mgły olejowej (OMD) do instalacji w silnikach dieslowskich, zarówno w zastosowaniach morskich, jak i lądowych.
WIĘCEJ