O firmie

Strona główna/o firmie

Kim jesteśmy i co robimy

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

 Zaprzaszamy również na szkolenia w zakresie naszych produktów

Firma UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. jest członkiem uznanej na świecie i liczącej ponad 50 firm grupy  Kidde, części koncernu UTC CCS - światowego eksperta w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych.

 

Kim jesteśmy

Od wielu lat jesteśmy  jedną z wiodących firm na polskim rynku  w dziedzinie systemów ochrony przeciwpożarowej.  Nasz sposób na sukces to profesjonalny i solidny personel,  nowoczesne urządzenia, oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Co robimy

Przynależność do grupy UTC pozwala nam zaoferować szeroką gamę produktów m.in.: systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru nowej generacji, gazowe i wodno-pianowe systemy gaśnicze, systemy CCTV, kontroli dostępu i sygnalizacji włamania oraz wiele innych.
Mając możliwość korzystania z  ponad  60-letniego doświadczenia  firm grupy Kidde,  oraz wyników  prac naukowo-badawczych prowadzonych w ramach grupy, jesteśmy w stanie  rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy z zakresu  ochrony przeciwpożarowej.  Oferowane przez nas urządzenia  znane są z  wysokiej niezawodności,   odpowiadają krajowym i  międzynarodowym standardom  w odniesieniu do zabezpieczeń w przemyśle,  handlu, transporcie, marynarce, lotnictwie i obronie.
Naszym klientom zapewniamy kompleksową usługę obejmującą doradztwo, projektowanie, dostawę  i montaż urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy certyfikat ISO 9001, certyfikat PED (97/23/EG).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 24                                                                                39-100 Ropczyce

Oddział w Warszawie:

Al. Komisji Edukacji Narodowej 95, kl.18b, lok. 2                           02-777 Warszawa

tel. +48 22 644 93 32, 644 53 55
fax. +48 22 644 73 55

Kapitał zakładowy: 6 086 800 zł